Про нас

Медичний центр
«Експрес-Медікал»

Це медичний заклад, основним напрямком діяльності якого є профілактичні та амбулаторні огляди.

У нашому Медичному Центрі можна швидко і в повній відповідності з чинним законодавством України пройти медичний огляд і на основі чого, отримати необхідну довідку за формою встановленою Міністерством охорони здоров’я України.

Медичний огляд включає в себе: загальне обстеження спеціалістами медичної комісії, лабораторне і функціональне обстеження.

Пропонуємо високий рівень обслуговування, короткі терміни проходження медичних комісій, кваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, прийом без черг і запису. Ми маємо всі дозвільні документи, нами створені необхідні комісії зі складу кваліфікованих фахівців, відповідно до наказів МОЗ України. Крім того, ми пропонуємо вигідні умови співпраці, конкурентні і лояльні ціни, оперативність, а головне високу якість послуг, що надаються.

Право на здійснення господарської діяльності з медичної практики згідно Наказу Міністерства охорони здоров’я України № 175 від 01.02.2018року, №26 в списку претендентів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Контакти


Адреса клініки:

02105, м. Київ,
вул. Павла Усенка, б. 8, поверх 4;
Контактні телефони:

(068) 833-88-44;

(063) 833-88-44;

(095) 833-88-44;

e-mail: info@exmedical.com.ua

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ


×
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


×