ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Медична довідка для поступаючих, або на роботу форма 086/о

АКЦІЯ!
Запишись на прийом та отримай знижку -20%

До кінця акції залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд
Вид послуг№ формиВартість
Медична довідка для вступу на навчання та оформлення на роботу (15 хв)086/о500 грн.

Згідно з українським законодавством, форма медичної довідки для вступу до ВНЗ – це 086 /о. Даний документ необхідний абітурієнту при вступі до вищого навчального закладу, а також до установ середньої професійної освіти.

Як це не дивно, але багато абітурієнтів часто задаються питаннями про те, де взяти медичну довідку, як її зробити, чи можна купити медичну довідку і, найголовніше, чи в усі ВНЗ потрібна медична довідка. Згідно ЗУ «Про вищу освіту» та правилах прийому до вищого навчального закладу, кожен вступник зобов’язаний додати до основного переліку документів довідку, яка свідчить про проходження медичної комісії. Відсутність медичної довідкиформи 086/о може стати причиною для відмови прийняття документів до вступу абітурієнта у ВНЗ.

Медична довідка ф. 086/о виступає своєрідним гарантом відсутності у її володаря небезпечних захворювань. Вона містить інформацію про зроблені вчасно щеплення і про наявність або відсутність хронічних захворювань.

У медичну довідку ф. 086/о обов’язково заносяться результати медичного огляду у наступних лікарів-фахівців:

– отоларинголога;

– офтальмолога;

– невропатолога;

– хірурга;

– терапевта.

У ній оформлюються заключення, при необхідності рекомендації та обов’язково результати аналізів. За призначенням терапевта, можливий огляд і інших лікарів.

Крім цього, обов’язковим буде проходження флюорографічного обстеження (термін дії 1 рік).

Перелік необхідних документів, які потрібно мати при собі для оформлення довідки:

– паспорт;

– флюорографія за поточний рік.

Проте, якщо ви не збираєтеся вчитися, а влаштовуєтеся на роботу, вам теж може знадобитися довідка ф.086/о. Її вимагають при працевлаштуванні в дуже багато компаній. При офіційному працевлаштуванні роботодавець повинен переконатися, що працівник здоровий і проф придатний для виконання посадових обов’язків. Медична довідка ф.086/о – свідоцтво про проходження медичного огляду і пред’являється роботодавцю для працевлаштування. Здоров’я працівника – це запорука безпечної роботи для нього самого і для оточуючих.

У нашому Медичному Центрі можна швидко та відповідно до чинного законодавства України пройти медичний огляд, та на основі якого, отримати необхідну довідку за формою встановленою Міністерством охорони здоров’я України.  Пропонуємо високий рівень обслуговування, короткі терміни проходження медичних комісій, кваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, прийом без черг і запису. Ми маємо всі дозвільні документи, створені необхідні комісії зі складу кваліфікованих фахівців, відповідно до наказів МОЗ України. Крім того, ми пропонуємо комфортні умови і лояльні ціни, оперативність, а головне високу якість послуг, що надаються.

Пройдіть медичне обстеження на підставі, якого отримаєте довідку.

Відповідально ставтесь до власного здоров’я та здоров’я оточуючих!

 

 

Чому нам довіряють

ЛІКАРІ
Команда лікарів-професіоналів з багаторічним практичним досвідом діагностики і лікування, відновлять і збережуть ваше здоров’я
ЯКІСТЬ
Медицина європейської якості.
ЦІНИ
Доступні послуги за вигідною ціною. Гнучка система лояльності, знижок і оптимальних за вартістю комплексних програм
КОМФОРТ
Ніяких черг.

Відгуки клієнтів

В клініці атмосфера і персонал приємні, чисто, тихо, спокійно. Провела в клініці півтори години і пішла окрилена. Прийду в цю клініку ще й так само будуть звертатися і до інших фахівців, які мені будуть необхідні.
Анна Сергіївна
м. Київ
Відмінна сучасна клініка зі спектром послуг, ввічливим компетентним персоналом.
Тарас
м. Київ
Дуже приємний персонал, хороший кабінет. З дитиною навіть поспілкувалися, погуляли, Але єдиний момент – дуже складно відкривається перша двері в клініку. В цілому, клінікою задоволені.
Світлана Вікторівна
м. Київ
Швидко пройшов коммисию і отримав довідку для водіїв. Клініку рекомендую
Олексій Іванович
м. Київ
Дуже задоволена консультацією і клінікою в цілому.
Світлана Вікторівна
м. Київ
Мені дуже сподобалося. Дуже уважні всі співробітники, чисто, красиво. З бажанням зустрічають всіх пацієнтів.
Григорій Олександрович
м. Київ
ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ