Медична довідка для водіїв та кандидатів у водії форма 083 / о

АКЦІЯ!
Запишись на прийом та отримай знижку -20%

До кінця акції залишилося:

Вид послуг № форми Вартість

Медична довідка для водіїв (15 хв)

083/о

500 грн.

Для чого вона потрібна?

Сьогодні українське ДАІ вимагає медичну довідку для водіїв не тільки тоді, коли оформлюють права, але також медичну довідку вимагають при відновленні втраченого посвідчення, а ще в тих випадках, коли в документи необхідно внести певні зміни, це може бути зміна прізвища або імені. Важливим і обов’язковим фактором є наявність довідки в разі ДТП. Даний документ – важлива гарантія психічної і фізичної спроможності водія, що підтверджує його здатність на керування транспортним засобом.

Правила проведення медичної комісії та отримання медичної довідки водія ф.083/о

Медичний огляд кандидатів у водії (водіїв) транспортних засобів проводиться медичною комісією з метою вирішення питання про придатність особи до безпечного керування транспортним засобом, враховуючи Перелік захворювань і вад, при яких особа не може бути допущена до керування відповідними транспортними засобами, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України

Медичний огляд включає в себе:

– загальне обстеження фахівцями медичної комісії,
– лабораторне та функціональне обстеження (аналіз крові на цукор, ЕКГ, обстеження гостроти зору).

В окремих випадках для уточнення діагнозу фахівцями медичної комісії особі призначаються індивідуальні додаткові обстеження. При проведенні медичного огляду враховуються результати обов’язкового профілактичного наркологічного огляду особи та дані щодо перебування на психіатричному обліку за місцем проживання. За результатами попереднього (періодичного) медичного огляду медична комісія видає медичну довідку для водіїв ф.083 / о.

Скорочення терміну дії Медичної довідки можливе в разі виявлення медичних протипоказань згідно з Переліком, за наявності яких, питання про придатність водіїв транспортних засобів до керування транспортним засобом відповідної категорії вирішується медичною комісією індивідуально по кожному водію транспортного засобу. Медичний огляд не проводиться медичною комісією у разі:
– наявності в обстежуваної особи гострого захворювання або загострення хронічного неінфекційного захворювання;
– наявності в обстежуваної особи інфекційного захворювання в інфекційному періоді;
– перебування обстежуваної особи в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Водійська медкомісія вимагає надання наступних документів:

• паспорт;
• для чоловіків військовий квиток або приписне свідоцтво.

У нашому Медичному Центрі можна швидко і в повній відповідності з чинним законодавством України пройти медичний огляд і на основі чого, отримати необхідну довідку за формою встановленою Міністерством охорони здоров’я України. Пропонуємо високий рівень обслуговування, короткі терміни проходження медичних комісій, кваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, прийом без черг.

Ми маємо всі дозвільні документи, створені необхідні комісії зі складу кваліфікованих фахівців, відповідно до наказів МОЗ України. Крім того, ми пропонуємо комфортні умови і лояльні ціни, оперативність, а головне високу якість послуг, що надаються.

Приходьте, вас очікують кваліфіковані фахівці, оперативне обслуговування та хороший сервіс!

Наші переваги

Відгуки наших клієнтів