Про нас

Здаємо в довгострокову оренду кабінети площею від 10 до 20 м² в медичному центрі «Експрес Медікал». Також запрошуємо до співпраці з можливістю розміщення Ваших послуг на нашому сайті!

Шановні відвідувачі, наш медичний центр для вашої зручності надає фотопослуги.

Медичний центр
«Експрес-Медікал»

Це медичний заклад, основним напрямком діяльності якого є профілактичні та амбулаторні огляди.

У нашому Медичному Центрі можна швидко та у відповідності iз чинним законодавством України пройти медичний огляд та отримати необхідну довідку за формою встановленою Міністерством охорони здоров’я України.

А також, Шановні відвідувачі, наш медичний центр для вашої зручності надає фотопослуги.

Медичний огляд включає в себе: загальне обстеження спеціалістами медичної комісії, лабораторне і функціональне обстеження.

Пропонуємо високий рівень обслуговування, короткі терміни проходження медичних комісій, кваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, прийом без черг і запису. Ми маємо всі дозвільні документи, нами створені необхідні комісії зі складу кваліфікованих фахівців, відповідно до наказів МОЗ України. Крім того, ми пропонуємо вигідні умови співпраці, конкурентні і лояльні ціни, оперативність, а головне, високу якість послуг, що надаються.

Право на здійснення господарської діяльності з медичної практики згідно Наказу Міністерства охорони здоров’я України № 175 від 01.02.2018року, №26 в списку претендентів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ