Медична довідка для відвідування басейну

АКЦІЯ!
Запишись на прийом та отримай знижку -20%

До кінця акції залишилося:

Вид послуг № форми Вартість

Медична довідка в басейн (10 хв)

350 грн.

 

Вода – відмінне середовище для розмноження різноманітних мікроорганізмів, відповідно, адміністрація подібних закладів ввела суворий контроль за станом здоров’я відвідувачів. Так, щоб придбати абонемент, вам знадобиться спеціальна довідка в басейн.

Медична довідка в басейн – це гарантія вашої безпеки, тому як даний документ є обов’язковий для всіх відвідувачів. Отже, ви зможете бути впевнені в тому, що здорові не тільки ви, але і інші відвідувачі.

Медичну довідку в басейн можна отримати в державних поліклініках або ж в сертифікованих медичних центрах.

У нашому Мед Центрі можна пройти медогляд легко і швидко. Приходьте до нас, тут немає довгих черг, ви отримаєте довідку в басейн вчасно, не витративши на це зайвого часу.

Отже, щоб оформити медичну довідку для басейну, слід відвідати таких лікарів:

– терапевт;

– дерматовенеролог.

Список фахівців може збільшуватися. При необхідності слід зробити свіжу флюорографію і здати деякі аналізи. На подібні дослідження можуть направити лікарi, якщо виявлять показання до їх проведення.

Хочемо зазначити, що у нас працюють сертифіковані фахівці, які оперативно проведуть огляд і оформлять необхідну довідку. Вся документація, що видається нашим центром, є легальною і оформляється відповідно до вимог чинного законодавства України. Крім того, в нашій клініці ви можете пройти весь спектр необхідних маніпуляцій: від огляду вузьких фахівців до лабораторної та апаратної діагностики.

Які документи необхідно мати з собою:

– паспорт (оригінал);

– військовий квиток (тільки для представників чоловічої статі, які не досягли 30 років);

– результати флюорографії, яким менше 12 місяців.

Увага:

довідка в басейн дійсна протягом 6 місяців. Після закінчення терміну дії, документ необхідно оформляти повторно !!!

Навіщо намагатися десь купувати довідку в басейн, якщо можна прийти в наш медичний центр і отримати її швидко та легально. Пройдіть медичне обстеження на підставі, якого отримаєте довідку в басейн і не ризикуйте власним здоров’ям та здоров’ям оточуючих!

Наші переваги

Відгуки наших клієнтів