Медична довідка для власників зброї форма 127/о

АКЦІЯ!
Запишись на прийом та отримай знижку -20%

До кінця акції залишилося:

Вид послуг № форми Вартість

Медична довідка для зберігання зброї (15 хв)

127/о

500 грн.

Медична довідка для зберігання зброї з сертифікатами нарколога і психіатра, або з довідкою психіатричного огляду (комплект) (40 хв)

127/о

122-2/о 140/о

100-2/о

1200 грн.

 

Деякі професії такі, як інкасатор, охоронець, поліцейський, припускають використання зброї. Також, багато людей бажають придбати, наприклад, пістолет, щоб відчувати захищеність, або рушницю для полювання. У будь-якому випадку для цього потрібна спеціальна медична довідка на зброю. Вона оформлюється для того, щоб отримати і продовжити ліцензію на володіння зброєю.

Медичну довідку можна отримати, якщо пройти медкомісію, яка складається з:

– нарколога;

– психіатра;

– невролога;

– отоларинголога;

– хірурга;

– офтальмолога;

– терапевта.

Фактично, медичний огляд спрямований на те, щоб переконатися у вашій придатності користуватися зброєю. Ви повинні мати хороший зір, слух, не мати проблем із зловживанням алкоголю і наркотичних речовин. Довідка для власників зброї ф.127/о є підтвердженням психічного і фізичного здоров’я людини, яка претендує на придбання, зберігання і використання зброї. Без наявності медичної довідки на зброю у видачі дозволу буде відмовлено, а подібна спроба може бути прирівняна до факту шахрайства.

Документи, які необхідно мати для оформлення довідки на зброю:

– паспорт (оригінал);

– військовий квиток є обов’язковим для представників чоловічої статі;

– фото ¾ (2 шт.);

– офіційні висновки психіатра і нарколога (оригінал).

У нашому Медичному Центрі можна швидко та відповідно до чинного законодавства України пройти медичний огляд, та на основі якого, отримати необхідну довідку за формою встановленою Міністерством охорони здоров’я України. Пропонуємо високий рівень обслуговування, короткі терміни проходження медичних комісій, кваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, прийом без черг і запису. Ми маємо всі дозвільні документи, створені необхідні комісії зі складу кваліфікованих фахівців, відповідно до наказів МОЗ України. Крім того, ми пропонуємо комфортні умови і лояльні ціни, оперативність, а головне високу якість послуг, що надаються.

Вам не доведеться довго чекати оформлення документа! Процедура проходження комісії та підготовка документів займає не більше 30 хвилин.

Забудьте про черги – з нами проходження медкомісії та оформлення офіційних медичних документів стає простим, швидким і ефективним!

Наші переваги

Відгуки наших клієнтів