Медична довідка для поступаючих або на роботу форма 086

Згідно з українським законодавством, форма медичної довідки для вступу до ВНЗ – це 086 /о. Даний документ необхідний абітурієнту при вступі до вищого навчального закладу, а також до установ середньої професійної освіти.

Як це не дивно, але багато абітурієнтів часто задаються питаннями про те, де взяти медичну довідку, як її зробити, чи можна купити медичну довідку і, найголовніше, чи в усі ВНЗ потрібна медична довідка. Згідно ЗУ «Про вищу освіту» та правилах прийому до вищого навчального закладу, кожен вступник зобов’язаний додати до основного переліку документів довідку, яка свідчить про проходження медичної комісії. Відсутність медичної довідки 086/У може стати причиною для відмови прийняття документів до вступу абітурієнта у ВНЗ.

Медична довідка 086 виступає своєрідним гарантом відсутності у її володаря небезпечних інфекцій. Вона містить інформацію про зроблені вчасно щеплення і про наявність або відсутність хронічних захворювань.

У медичну довідку 086 обов’язково заносяться результати медичного огляду у наступних лікарів-фахівців:

– отоларинголога

– офтальмолога;

– невропатолога;

– хірурга;

– терапевта.

У ній оформлюються заключення, при необхідності рекомендації та обов’язково результати аналізів. За призначенням терапевта можливий огляд і інших лікарів.

Крім цього обов’язковим буде проходження флюорографічного обстеження (термін дії 1 рік).

Перчень необхідних документів, які потрібно мати при собі для оформлення довідки:

– паспорт;

– карта амбулаторна;

– флюорографія за поточний рік.

Але якщо ви не збираєтеся вчитися, а влаштовуєтеся на роботу, вам теж може знадобитися довідка ф.086. Її вимагають при працевлаштуванні в дуже багато компаній. При офіційному працевлаштуванні роботодавець повинен переконатися, що працівник здоровий і проф придатний для виконання посадових обов’язків. Медична довідка ф.086 – свідоцтво про проходження медичного огляду і пред’являється роботодавцю для працевлаштування. Здоров’я працівника – це запорука безпечної роботи для нього самого і для оточуючих.

У нашому Медичному Центрі можна швидко і в повній відповідності з чинним законодавством України пройти медичний огляд і на основі чого, отримати необхідну довідку за формою встановленою Міністерством охорони здоров’я України. Пропонуємо високий рівень обслуговування, короткі терміни проходження медичних комісій, кваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, прийом без черг і запису. Ми маємо всі дозвільні документи, створені необхідні комісії зі складу кваліфікованих фахівців, відповідно до наказів МОЗ України. Крім того, ми пропонуємо комфортні умови і лояльні ціни, оперативність, а головне високу якість послуг, що надаються.

Пройдіть медичне обстеження на підставі, якого отримаєте довідку.

Не ризикуйте здоров’ям своїм, і оточуючих!

Контакти


Адреса клініки:

02105, м. Київ,
вул. Павла Усенка, б. 8, поверх 4;
Контактні телефони:

(068) 833-88-44;

(063) 833-88-44;

(095) 833-88-44;

e-mail: info@exmedical.com.ua

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ


×
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


×