Довідка для судновласників

Медкомісія на управління моторним (парусним) човном або малим судном

Багато людей з дитинства мріють борознити морські або хоча б річкові простори. На перший погляд, виконання цього бажання можуть заважати лише гроші. Адже на оренду або купівлю судна потрібні чималі суми. Але, на жаль, це не так. Перш ніж ви самостійно зможете взятися за штурвал і відмовитися від послуг інструктора, вам не тільки треба буде пройти спеціалізовані курси, а й отримати права – офіційний документ, який видається відповідними державними органами. Він дає право на управління водним транспортом певних категорій і може навіть мати міжнародний статус. Але навчання і іспит – це теж далеко не все.

Також треба буде пройти базовий медичний огляд для бажаючих керувати будь-якими видами суден. Її висновок буде вирішальним в питанні виконання вашої мрії. Шлях від звичайної людини до капітана корабля досить довгий. І, безумовно, не варто його ще більше розтягувати за рахунок оформлення медичних довідок. Державні лікарні далеко не безкоштовні і до того ж віднімають вкрай багато часу. Довгі черги, повільні доктора і виснажливі очікування результатів аналізів – все це змусить вас втратити чимало сил і нервів. Приватні лікарні допомагають уникнути всього цього, але натомість вимагають заплатити чималу суму. На щастя, є більш привабливе рішення цієї проблеми. Ви можете легально замовити медичну довідку для керування маломірними суднами в нашій компанії в Києві. Ми допоможемо отримати висновки всіх необхідних лікарів в максимально стислі терміни і за доступною ціною. Все що від вас вимагається – це зв’язатися з нами в підходящий для вас час.

Як оформити медичну довідку для керування маломірними суднами

Для того щоб отримати медичну довідку на управління моторним (парусним) човном або малим судном потрібно пройти спеціальну комісію. Лікарі повинні переконатися, що у вас немає проблем зі слухом, зором, залежністю від алкоголю або наркотиків та інше.

Для медичної довідки зазвичай потрібно побувати у:

– окуліста;

– невролога;

– ЛОРа;

– хірурга;

– терапевта.

Термін дії медичної довідки на човен з моменту видачі діє всього один рік, після закінчення якого необхідно заново проходити медичне обстеження і отримувати нову довідку. Тільки в цьому випадку людина продовжує зберігати за собою право керування судном. Невиконання цієї умови є незаконним і має певні запобіжні заходи. Найчастіше запобіжним заходом є штраф або ж позбавлення права на управління плавальними транспортними засобами.

Пройти медкомісію і отримати довідку може кожен, звернувшись до нас. Для цього від вас буде потрібно мінімальний пакет документів, а саме:

– внутрішній паспорт;

– кольорові фотографії розміром 3х4 (2 шт.).

Пропонуємо високий рівень обслуговування, короткі терміни проходження медичних комісій, кваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, прийом без черг і запису. Ми маємо всі дозвільні документи, створені необхідні комісії зі складу кваліфікованих фахівців, відповідно до наказів МОЗ України. Крім того, ми пропонуємо комфортні умови і лояльні ціни, оперативність, а головне високу якість послуг, що надаються.

Контакти


Адреса клініки:

02105, м. Київ,
вул. Павла Усенка, б. 8, поверх 4;
Контактні телефони:

(068) 833-88-44;

(063) 833-88-44;

(095) 833-88-44;

e-mail: info@exmedical.com.ua

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ


×
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


×