Сертифікат нарколога форма 140 / о

Сертифікат нарколога – це документ, який може знадобитися в цілому ряді випадків. Сертифікат нарколога обов’язковий при отриманні водійських прав в разі необхідності отримання дозволу на носіння зброї, при влаштуванні на роботу, для отримання прав на іпотеку, а також для усиновлення дитини або оформлення опікунство.

Адже, важливо, щоб людина була абсолютно безпечною для себе і для оточуючих, що особливо ретельно контролюється при прийомі на відповідальні посади, які передбачають небезпечну працю або ж систематичний контакт з людьми. Тому при прийомі на роботу може знадобитися сертифікат нарколога, що прописано в постанові Кабміну України № 1238 від 6 листопада 2011 року. В даному документі наводиться перелік професій, що вимагають підвищеної уваги до ментального здоров’я шукачів та до відсутності у них патологічних залежностей.

Метою проведення профілактичного наркологічного огляду громадян є виявлення хворих на алкоголізм, наркоманію та токсикоманію, а також визначення наявності або відсутності наркологічних протипоказань до виконання функціональних обов’язків і здійсненню видів діяльності, зазначених у переліку професій, і видів діяльності, для яких є обов’язковим первинний і періодичний профілактичний наркологічний огляд.

Профілактичний наркологічний огляд проводиться за обов’язковою програмою, яка передбачає лікарський наркологічний огляд, психологічне тестування та медичне лабораторне обстеження в порядку, встановленому МОЗ.

Під час проведення профілактичного наркологічного огляду враховуються дані про лікування громадянина в наркологічних закладах.

У разі виявлення ознак наркологічного захворювання або в разі незгоди з результатами профілактичного наркологічного огляду громадянин повинен пройти додатковий наркологічний огляд, психологічне тестування та медичне лабораторне обстеження в умовах стаціонару.

Рішення про наявність наркологічного захворювання після додаткового наркологічного огляду в умовах стаціонару приймається лікувально-консультаціоною комісією (ЛКК).

Після проведення профілактичного наркологічного огляду і додаткового пріфілактічного наркологічного огляду громадянину видається сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду, в якому вказується наявність або відсутність у нього наркологічних протипоказань до виконання функціональних обов’язків і здійсненню видів діяльності згідно з переліком.

Контакти


Адреса клініки:

02105, м. Київ,
вул. Павла Усенка, б. 8, поверх 4;
Контактні телефони:

(068) 833-88-44;

(063) 833-88-44;

(095) 833-88-44;

e-mail: info@exmedical.com.ua

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ


×
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


×