Санітарна книжка

Особиста медична книжка №1-ОМК

Особиста медична книжка №1-ОМК – офіційний документ, що містить об’єктивні відомості про стан здоров’я людини. На сьогоднішній день медична книжка є чи не найбільш затребуваним документом: вона потрібна скрізь і всім. Співробітники всіх організацій (як комерційних, так і бюджетних) зобов’язані мати при собі медичну книжку. Особливо це стосується працівників харчових підприємств, співробітників їдалень, ресторанів, вихователів і вчителів. Також вона потрібна продавцям і навіть водіям.

Словом, багатьом без неї нікуди!

Перелік лікарів, яких необхідно відвідати встановлено законодавством України і залежить від виду діяльності людини. Буває первинний (раз на рік) і вторинний (через півроку) медичний огляд. У першому випадку в огляд входять повністю всі необхідні аналізи (бакпосів флори на стафілокок і кишкову групу, кров і мазки). При вторинному огляді здаються не всі аналізи, оскільки бактеріологічні посіви дійсні протягом цілого року. Медичну комісію потрібно проходити кожні 6 місяців і санітарну книжку потрібно продовжувати також через 6 місяців.

Огляд включає в себе таких спеціалістів:

– терапевт;

– отоларинголог,

– дерматовенеролог;

– стоматолог;

– гінеколог (для жінок).

– лабораторна діагностика мазків і крові.

– флюорографія (за умови, що з моменту отримання попереднього знімка минув рік).

Що потрібно з документів:

– фото 3х4 – два примірники;

– бланк медкнижки (продається в нашому офісі);

– результати бактеріологічних посівів (робимо ми, якщо такі відсутні);

– результати флюорографії (за цей рік);

– паспорт.

У нашому Медичному Центрі можна швидко і в повній відповідності з чинним законодавством України пройти медичний огляд і на основі чого, отримати необхідну довідку за формою встановленою Міністерством охорони здоров’я України. Пропонуємо високий рівень обслуговування, короткі терміни проходження медичних комісій, кваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, прийом без черг і запису. Ми маємо всі дозвільні документи, створені необхідні комісії зі складу кваліфікованих фахівців, відповідно до наказів МОЗ України. Крім того, ми пропонуємо комфортні умови і лояльні ціни, оперативність, а головне високу якість послуг, що надаються.

Пройдіть медичне обстеження на підставі, якого отримаєте довідку.

Не ризикуйте здоров’ям своїм, і оточуючих!

Контакти


Адреса клініки:

02105, м. Київ,
вул. Павла Усенка, б. 8, поверх 4;
Контактні телефони:

(068) 833-88-44;

(063) 833-88-44;

(095) 833-88-44;

e-mail: info@exmedical.com.ua

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ


×
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


×