Медична довідка для відвідування басейну

Вода – відмінне середовище для розмноження всіляких мікроорганізмів, відповідно, адміністрація подібних закладів ввела суворий контроль за станом здоров’я відвідувачів. Так, щоб придбати абонемент, вам знадобиться спеціальна довідка в басейн.

Медична довідка в басейн – це гарантія вашої безпеки, тому як даний документ обов’язковий для всіх відвідувачів. Отже, ви зможете бути впевнені в тому, що здорові не тільки ви, але і плаваючі поряд з Вами люди.

Медичну довідку в басейн можна отримати в державних поліклініках або ж в сертифікованих медичних центрах.

У нашому Мед Центрі можна пройти медогляд легко і швидко. Приходьте до нас, тут немає довгих черг, ви отримаєте довідку в басейн вчасно, не витративши на це зайвого часу і нервів.

.

Отже, щоб оформити медичну довідку для басейну, слід відвідати таких лікарів:

– Терапевт.

– дерматовенеролог.

Список фахівців може збільшуватися. При необхідності слід зробити свіжу флюорографію і здати деякі аналізи. На подібні дослідження можуть направити лікаря, якщо виявлять показання до їх проведення.

Хочемо зазначити, що у нас працюють сертифіковані фахівці, які оперативно проведуть огляд і оформлять необхідну довідку. Вся документація, що видається нашим центром, є легальною і оформляється відповідно до вимог чинного законодавства України. Крім того, в нашій клініці ви можете пройти весь спектр необхідних маніпуляцій: від огляду вузьких фахівців до лабораторної та апаратної діагностики.

Які документи необхідно мати з собою:

– Паспорт (оригінал).

– Військовий квиток (тільки для представників чоловічої статі не досягли 30 років).

– Результати флюорографії, яким менше 12 місяців.

Увага:

довідка в басейн дійсна протягом 6 місяців. Після закінчення терміну дії, документ необхідно оформляти повторно !!!

Навіщо намагатися десь купувати довідку в басейн, якщо можна просто прийти в наш медичний центр і отримати її швидко і легально. Пройдіть медичне обстеження на підставі, якого отримаєте довідку в басейн і не ризикуйте здоров’ям своїм, і оточуючих!

Контакти


Адреса клініки:

02105, м. Київ,
вул. Павла Усенка, б. 8, поверх 4;
Контактні телефони:

(068) 833-88-44;

(063) 833-88-44;

(095) 833-88-44;

e-mail: info@exmedical.com.ua

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ


×
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


×