Медична довідка для власників зброї форма 127/о

Деякі професії такі, як інкасатор, охоронець, поліцейський, припускають використання зброї. Також, багато людей бажають придбати, наприклад, пістолет, щоб відчувати захищеність, або рушницю для занять полюванням. У будь-якому випадку для цього потрібна спеціальна медична довідка на зброю. Вона оформлюється для того, щоб отримати і продовжити ліцензію на володіння зброєю.

Медичну довідку можна отримати,якщо пройти медкомісію, яка складається з:

– нарколога;

– психіатра;

– невролога;

-отоларинголога;

– хірурга;

– офтальмолога;

– терапевта.

Фактично, медичний огляд спрямований на те, щоб переконатися у вашій придатності на використання зброї. Ви повинні мати хороший зір, слух,не мати проблем із зловживанням алкоголем і наркотичними речовинами. Довідка для власників зброї ф. 127 є підтвердженням психічного і фізичного здоров’я людини, яка претендує на придбання, зберігання і використання зброї. Без наявності медичної довідки на зброю у видачі дозволу буде відмовлено, а подібна спроба може бути прирівняна до факту шахрайства.

Які документи необхідно мати для оформлення довідки на зброю:

– паспорт (оригінал);

– військовий квиток є обов’язковим для представників чоловічої статі;

– фото ¾ (2 шт.);

– офіційні висновки психіатра і нарколога (оригінал).

У нашому Медичному Центрі можна швидко і в повній відповідності з чинним законодавством України пройти медичний огляд і на основі чого, отримати необхідну довідку за формою встановленою Міністерством охорони здоров’я України. Пропонуємо високий рівень обслуговування, короткі терміни проходження медичних комісій, кваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, прийом без черг і запису. Ми маємо всі дозвільні документи, створені необхідні комісії зі складу кваліфікованих фахівців, відповідно до наказів МОЗ України. Крім того, ми пропонуємо комфортні умови і лояльні ціни, оперативність, а головне високу якість послуг, що надаються.

Вам не доведеться довго чекати оформлення документа! На всю процедуру проходження комісії і на підготовку документів, у Вас піде не більше 30 хвилин.

Забудьте про черги – з нами проходження медкомісії та оформлення офіційних медичних документів стає простим, швидким і ефективним!

Контакти


Адреса клініки:

02105, м. Київ,
вул. Павла Усенка, б. 8, поверх 4;
Контактні телефони:

(068) 833-88-44;

(063) 833-88-44;

(095) 833-88-44;

e-mail: info@exmedical.com.ua

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ


×
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


×