Аналізи

Прийом аналізів проводиться кожної середи з 9:00 – 12:00

Для того, щоб поставити точний діагноз, лікар аналізує результати безлічі лабораторних аналізів, оглядів і досліджень. Для підтвердження виявленого діагнозу пацієнту видається направлення на здачу аналізів крові, сечі, на посів.

В нашому Медичному Центрі пацієнти мають можливість здати необхідні аналізи, що зекономить час і сили на пошук відповідної лабораторії. Завдяки співпраці з найкращими лабораторіями в Україні, ми даємо найбільш точні результати, які допоможуть поставити точний, своєчасний діагноз.

Що потрібно для підготовка до здачі аналізу крові?

Щоб результат лабораторного дослідження крові був максимально точний, слід дотримуватися правил підготовки, які визначає ваш лікуючий лікар. Наприклад, напередодні здачі крові з вени заборонено вживати смажену, гостру, жирну їжу, так як матеріал може стати непридатним для дослідження.

Аналіз крові оптимально здавати зранку натщесерце. Протягом дня також можна зробити забір в силу зайнятості пацієнта, але це повинно бути не раніше 6 годин після останнього прийому їжі.

Що потрібно для підготовка до здачі аналізу сечі?

Збір біоматеріалу повинен проводитися тільки після проведення гігієнічних процедур статевих органів, оскільки при потраплянні інфекції ззовні, результат аналізу може бути неточним. Сечу збирають в стерильну, суху ємність. На загальний аналіз сечі потрібно весь обсяг, а якщо проводиться бактеріальний посів сечі, необхідна тільки середня доза.

Що потрібно для підготовки до здачі аналізу калу?

В даному випадку спеціальна підготовка пацієнта не потрібна. Проте кал для аналізу стає непридатним, якщо:

  1. Його зібрали після проведення клізми;
  2. Після введення ректальних свічці;
  3. Прийому проносних медикаментів;
  4. Прийому заліза.
  5. Кал повинен бути чистим без попадання сечі і дезінфікуючих засобів гігієни.

Це далеко не повний перелік лабораторних досліджень, які здатні призвести наші фахівці. Навіть якщо вам дали направлення в державній установі, ви сміливо можете звернутися до нас, щоб отримати найбільш точні і надійні результати аналізів.

Контакти


Адреса клініки:

02105, м. Київ,
вул. Павла Усенка, б. 8, поверх 4;
Контактні телефони:

(068) 833-88-44;

(063) 833-88-44;

(095) 833-88-44;

e-mail: info@exmedical.com.ua

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ


×
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


×