ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Сертифікат нарколога форма 140 / о

АКЦІЯ!
Запишись на прийом та отримай знижку -20%

До кінця акції залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд
Вид послуг№ формиВартість
Сертифікат нарколога (20 хв)140/о400 грн.

Сертифікат нарколога – це документ, який може знадобитися в цілому ряді випадків. Сертифікат нарколога обов’язковий при отриманні водійських прав в разі необхідності отримання дозволу на носіння зброї, при влаштуванні на роботу, для отримання прав на іпотеку, а також для усиновлення дитини або оформлення опікунства.

Адже, важливо, щоб людина була абсолютно безпечною для себе і для оточуючих, що особливо ретельно контролюється при прийомі на відповідальні посади, які передбачають небезпечну працю або ж систематичний контакт з людьми. Тому при прийомі на роботу може знадобитися сертифікат нарколога, що прописано в постанові Кабміну України № 1238 від 6 листопада 2011 року. В даному документі наводиться перелік професій, що вимагають підвищеної уваги до ментального здоров’я шукачів та до відсутності у них патологічних залежностей.

Метою проведення профілактичного наркологічного огляду громадян є виявлення хворих на алкоголізм, наркоманію та токсикоманію, а також визначення наявності або відсутності наркологічних протипоказань до виконання функціональних обов’язків і здійсненню видів діяльності, зазначених у переліку професій, і видів діяльності, для яких є обов’язковим первинний і періодичний профілактичний наркологічний огляд.

Профілактичний наркологічний огляд проводиться за обов’язковою програмою, яка передбачає лікарський наркологічний огляд, психологічне тестування та медичне лабораторне обстеження в порядку, встановленому МОЗ.

Під час проведення профілактичного наркологічного огляду враховуються дані про лікування громадянина в наркологічних закладах.

У разі виявлення ознак наркологічного захворювання або в разі незгоди з результатами профілактичного наркологічного огляду громадянин повинен пройти додатковий наркологічний огляд, психологічне тестування та медичне лабораторне обстеження в умовах стаціонару.

Рішення про наявність наркологічного захворювання після додаткового наркологічного огляду в умовах стаціонару приймається лікувально-консультаційною комісією (ЛКК).

Після проведення профілактичного наркологічного огляду і додаткового пріфілактічного наркологічного огляду громадянину видається сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду, в якому вказується наявність або відсутність у нього наркологічних протипоказань до виконання функціональних обов’язків і здійсненню видів діяльності згідно з переліком.

 

 

Чому нам довіряють

ЛІКАРІ
Команда лікарів-професіоналів з багаторічним практичним досвідом діагностики і лікування, відновлять і збережуть ваше здоров’я
ЯКІСТЬ
Медицина європейської якості.
ЦІНИ
Доступні послуги за вигідною ціною. Гнучка система лояльності, знижок і оптимальних за вартістю комплексних програм
КОМФОРТ
Ніяких черг.

Відгуки клієнтів

В клініці атмосфера і персонал приємні, чисто, тихо, спокійно. Провела в клініці півтори години і пішла окрилена. Прийду в цю клініку ще й так само будуть звертатися і до інших фахівців, які мені будуть необхідні.
Анна Сергіївна
м. Київ
Відмінна сучасна клініка зі спектром послуг, ввічливим компетентним персоналом.
Тарас
м. Київ
Дуже приємний персонал, хороший кабінет. З дитиною навіть поспілкувалися, погуляли, Але єдиний момент – дуже складно відкривається перша двері в клініку. В цілому, клінікою задоволені.
Світлана Вікторівна
м. Київ
Швидко пройшов коммисию і отримав довідку для водіїв. Клініку рекомендую
Олексій Іванович
м. Київ
Дуже задоволена консультацією і клінікою в цілому.
Світлана Вікторівна
м. Київ
Мені дуже сподобалося. Дуже уважні всі співробітники, чисто, красиво. З бажанням зустрічають всіх пацієнтів.
Григорій Олександрович
м. Київ
ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ